יום ג', טו’ בסיון תשע”ט
    דף הבית  |  אודות  |  מאמרים  |  הבית החם  |  מורשת סטלמך  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  |  הצטרפו אלינו  
13:54 (27/03/19) החוג הכחול
היום אנו מציינים 20 שנה ללכתו של נחום סטלמך, 'ראש הזהב', גדול שחקני הפועל, העיר פתח-תקוה ונבחרת ישראל בכל הזמנים, האיש אשר מייצג יותר מכל את תור הזהב של הפועל בשנות החמישים והששים.
קרא עוד...
היום נרשמה היסטוריה בתולדות מועדון הפועל פתח-תקוה כשאוהדי הקבוצה, המאוגדים תחת עמותת 'הכחולה', הפכו לבעליו החוקיים והרשמיים של המועדון.
קרא עוד...
עונת 2017/18 הייתה ברוכה בפעילות רווחה וחינוך, עשיה למען הקהילה, פעילות להפחתת האלימות והקניית ערכים. סיכום הפעילות הענפה - במצגת המצורפת.
קרא עוד...
במשך מספר שבועות ביקרנו בביתם את שחקני תור הזהב הוותיקים של הפועל משנות החמישים והששים. הענקנו להם את כדור האליפויות והחתמנו אותם על חמשת כדורי המהדורה המיוחדת.
החוג הכחול בשת"פ עם מח' הנוער מוביל את פרויקט 'מגן הכבוד' מבית נשיא המדינה, פרויקט שמטרתו להנחיל ערכי סובלנות וכבוד בקרב השחקנים הצעירים, המאמנים וההורים.
קרא עוד...
13:19 (22/02/18) החוג הכחול
כבכל שנה, פותח החוג הכחול ע"ש שַלומי וורצל במבצע עבור ילדי החוג הכחול ערב חג הפסח, על מנת לאפשר לילדי המועדון ובני משפחותיהם הזקוקים לכך, לערוך את חג הפסח כהלכתו.
קרא עוד...
16:20 (28/01/18) החוג הכחול
שנה וחצי לאחר הקמתו ע"י החוג הכחול, עבר לאחרונה חדר הכושר בסירקין שיפוץ והרחבה משמעותיים.
קרא עוד...
החוג הכחול החל בהיערכות המיוחדת לקראת ראש השנה וחגי תשרי, היערכות שבמסגרתה משפחות המצוקה של הפועל יחגגו את החגים כהלכתם. יו"ר החוג הכחול צורי לוין: "דווקא בימים אלה חשיבותו של החוג הכחול גוברת"
קרא עוד...
00:47 (05/01/17) החוג הכחול
הערב נערכה בהיכל התרבות הפתיחה החגיגית של תערוכת 'לחפש את האור' של האמן אבי וורצל. התערוכה המוקדשת לזכרו של שַלומי וורצל, אחי האמן, נחנכה במעמד ראש העיר וקהל רב. כל ההכנסות ממכירת הציורים נתרמות ע"י האמן קודש לפעילות החוג הכחול.
קרא עוד...
מותו בטרם עת של אריק איינשטיין ז"ל העלה מיד את שאלת הנצחתו של אחד מיקירי העיר תל-אביב, אולם גם מעלה מחשבות נוגות ביחסה של העיר פתח-תקוה אל זכר אחד מגדולי בניה, נחום סטלמך 'ראש הזהב' ז"ל.
קרא עוד...
כדי שלעיר פתח-תקוה יהיה סיכוי כלשהוא להחזיר חלק מההוצאות הקבועות והשוטפות הכרוכות באצטדיון ראש הזהב היא חייבת את הפועל פתח-תקוה כדיירת חזקה ואטרקטיבית, כזו שתמשוך קהל רב, תיצור עניין ברמה ארצית ובהכרח תמשוך משקיעים פוטנציאלים שיחזירו לעיר חלק מההשקעה העצומה.
קרא עוד...
12:19 (10/01/13) החוג הכחול
מדוע ראש העיר אוחיון, שעדיין משמש בתפקידו לא מוציא הוראת צו שעה לאפשר לקבוצות הפתח תקוואיות לשחק בראש הזהב במצבי חרום ללא תשלום?
מדד השוואתי בין פתח תקוה וערים אחרות הדומות לה בגודל ובהכנסה, מראה שהעיר מדורגת בכל פרמטר מדידה במקום האחרון בכל הקשור להקמה ותחזוקת מתחמי אימון, ביחוד עבור קבוצות ילדים, נערים ונוער. השוואה מקבילה, אם זאת, מראה שמבחינת תועלת הציבור, ההיפך הוא הצריך להיות. דו"ח מיוחד.
מח' הנוער והחוג הכחול מעמידים השנה דירה מרוהטת ומאובזרת לטובת שחקני מחלקת הנוער הגרים רחוק וזקוקים לתמיכה שוטפת.
קרא עוד...
12:57 (27/09/13) החוג הכחול
הבית החם של החוג הכחול ממשיך בפעילותו זו השנה השלישית ברציפות במטרה להוות מסגרת בה יוכלו לחיות בצוותא שחקנים ממח' הנוער עם בעיות כלכליות ונערים מוכשרים מרחבי הארץ שנקלטים במחלקת הנוער.
קרא עוד...
00:30 (03/12/12) החוג הכחול
סמדר דמיראל אם הבית של "הבית החם", שנוסד ע"י החוג הכחול לפני כשנה וחצי בעזרתו הנדיבה של האוהד ואיש העסקים ציון דלל כדי לסייע בפתרון דיור לנערים ממחלקת הנוער, התהלכה בימים האחרונים מלאת חששות ודאגות.
קרא עוד...
12:05 (07/02/13) החוג הכחול
לאחרונה הצטרף לבית החם לבני שיקלדזה. לבני, נער גיאורגי חייכן וסימפטי, מצא עצמו לראשונה בחייו מחוץ לארצו, ונמצא כאן לבד ללא שפה וללא משפחה וחברים. מי שמהר לאמץ את לבני הוא הבית החם על דייריו וכמובן אם הבית, סמדר דמיראל, שדואגים לכל צרכיו.
קרא עוד...
22:42 (25/05/12) החוג הכחול
עימרן קננא וטהר מזאל סיימו העונה את דרכם בקבוצת הנוער של הפועל פ"ת ומתעתדים לפתוח את העונה הבאה באימוני הקבוצה הבוגרת. עימרן מהכפר עראבה...
קרא עוד...
אפרים בוגלה כבר הוכיח שיש לו הרבה כשרון ברגלים. כעת הוא פותח את הדלת לבית החם שהוקם ע"י אנשי החוג ומנוהל ע"י סמדר דמירל ("אני קורא לה אמא") ומאפשר לשחקנים כמוהו לפרוץ קדימה.
קרא עוד...
11:32 (13/12/17) החוג הכחול
57 שנים לאחר צאת ספרו המיתולוגי של נחום סטלמך ולקראת טקס הענקת המלגות על שמו, יצאה לאור בימים אלה מהדורה מחודשת ומיוחדת של הספר שמחולק לשחקני מח' הנוער ומוצע כעת לאוהדי הפועל וחברי החוג הכחול. כל ההכנסות קודש לילדי החוג הכחול.
קרא עוד...
נחום סטלמך (19 ביולי 1936 - 27 במרץ 1999) נחשב לגדול הכדורגלנים של ישראל ולסמלה הבולט ביותר של הפועל פתח תקוה. סטלמך החל לשחק בנבחרת ישראל כשחקן הפועל בגיל 20, והחל לבלוט במשחקי הנבחרת כשחקן קישור כבר במשחקיו הראשונים. שיא הקריירה שלו...
קרא עוד...
21:42 (25/03/15) החוג הכחול
עם יום השנה למותה של האגדה: כולם יודעים על ששת האליפויות, האופי והמנהיגות, הגול נגד רוסיה ובעיקר על משחק הראש של נחום סטלמך. אולם לסטלמך לא היה רק משחק ראש. לפנינו ניתוח שלם, השוואתי ומקצועי של נחום סטלמך השחקן. הדריבל, ראיית המשחק, הכח המתפרץ וגם - כמה היה מרוויח היום פיני זהבי ממכירתו של סטלמך לקבוצה באנגליה או בספרד?
קרא עוד...
תכנית מיוחדת ששודרה בערוץ 1 לזכר נחום סטלמך, לאחר פטירתו בשנת 1999.
12:30 (14/12/12) החוג הכחול
קבוצת הנוער התארחה אמש בביתה של גב' נירה סטלמך, שעל שם בעלה, נחום ז"ל, נקראת הקבוצה. בערב המרגש השתתפה קבוצת הנוער נחום סטלמך, מאמן הקבוצה דני ניראון, מנהלה דוד סברו, מנהלי מח' הנוער, ותיקי הפועל פ"ת, וחברי החוג הכחול.
קרא עוד...
"איך היה האימון?" שאל אותי אבא כשהתיישבתי לשולחן. "בסדר", עניתי במבט מושפל. "אז למה יש לך פרצוף תשעה באב?". שתקתי רגע, יודע שזה עלול להיגמר בבכי, אבל אז הסכר נפרץ. "בשבוע הבא אנחנו מקבלים חולצות וביקשתי מהמאמן בכר את מספר 8, והוא אמר...
קרא עוד...
מצגת נפלאה באדיבות מיקי שיינפלד
מיקי שינפלד משרטט קווים מרכזיים במורשתו של נחום סטלמך; מדבקות במטרה, מנהיגות, חברות, סדר וניקיון ועד ספורטיביות והגינות.
קרא עוד...
"החוג הכחול" הוקם ב-2009 על ידי קבוצת אוהדים ותיקים, ששמו לעצמם מטרה לסייע לילדים נזקקים ממחלקת הנוער של האגודה בפתרון בעיות בחיי היום יום המפריעות להם לממש בראש נקי את כשרונם כשחקני כדורגל. נסיעות לאימונים, מחסור בציוד ספורט, מחסור בביגוד, מחסור במזון למשפחה.
קרא עוד...
שַלומי וורצל היה בין מקימי החוג הכחול והרוח החיה בו עד למותו ללא עת מדום לב. בן 59 היה, יהי זכרו ברוך
>
חדשות
מאמרים
הבית החם
מורשת סטלמך
אודות החוג הכחול