יום ד', ד’ בכסלו תשע”ח
    דף הבית  |  אודות  |  מאמרים  |  הבית החם  |  מורשת סטלמך  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  |  הצטרפו אלינו  
 
השבוע בחוג העיר 17.11.2017: גולן החל לעבוד, התקרבות גלנט - הכחולה? הכדוריד והנשים עושים חיל ועוד...
החוג הכחול מביא לכם, אוהדי הקבוצה הגרים מחוץ לעיר, את מקבץ הידיעות והכתבות בנושא הפועל כפי שפורסם במקומוני העיר בסופ"ש.
תגובות: 10   צפיות: 79685
02:20 (22/08/17) החוג הכחול
החוג הכחול החל בהיערכות המיוחדת לקראת ראש השנה וחגי תשרי, היערכות שבמסגרתה משפחות המצוקה של הפועל יחגגו את החגים כהלכתם. יו"ר החוג הכחול צורי לוין: "דווקא בימים אלה חשיבותו של החוג הכחול גוברת"
קרא עוד...
מאז היכנסה לתפקיד, סובלת מחלקת הנוער מיחס מפלה מצד הילה שבתאי, מנהלת אגף הספורט בעיריית פתח תקווה. מח' הנוער סובלת מהפחתה קבועה של שעות האימון המוקצות לה במתחמי ראש הזהב (המושבה) וסירקין, עיכובים של חודשים ושנים בשיפוץ מתקנים, הזנחה פושעת של מגרש הדשא, גרירת רגליים ותקיעת מקלות במאמצי המחלקה לשיפור תנאי השחקנים.
קרא עוד...
לאחר פגישות המחזור של שנתוני 64' ו-68' תתקיים הקיץ 'אם כל פגישות המחזור' עם איחודם של שלושה שנתוני נוער אגדיים למפגש אחד.
קרא עוד...
13:11 (10/03/17) החוג הכחול
מחלקת הנוער קיימה שבוע עמוס בפעילות פורים למען הקהילה. משלוחי מנות לקשישים, לחיילי ההנדסה הקרבית, פעילות בבית הספר ולמען ילדים בעלי צרכים מיוחדים.
קרא עוד...
00:47 (05/01/17) החוג הכחול
הערב נערכה בהיכל התרבות הפתיחה החגיגית של תערוכת 'לחפש את האור' של האמן אבי וורצל. התערוכה המוקדשת לזכרו של שַלומי וורצל, אחי האמן, נחנכה במעמד ראש העיר וקהל רב. כל ההכנסות ממכירת הציורים נתרמות ע"י האמן קודש לפעילות החוג הכחול.
קרא עוד...
09:41 (09/01/17) החוג הכחול
30 מלגות לזכרו של גדול שחקני מדינת ישראל בכל הזמנים "ראש הזהב" נחום סטלמך, חולקו בטקס מכובד שערכה ההתאחדות לכדורגל זו הפעם ה-16 ברציפות לשחקני ושחקניות כדורגל צעירים מכל רחבי הארץ ,שנבחרו בקפידה ע"י ועדה מיוחדת בראשותו של אריה רוזנצוויג.
קרא עוד...
18:41 (28/09/16) החוג הכחול
שחקני נערים א' ד"ר בכר ערכו היום ביקור חולים בביה"ח לילדים שניידר שבעיר, על מנת לשמח את הילדים ולאחל להם שנה טובה. זהו חלק מהפעילות החברתית והקהילתית שמקיימת המחלקה בשיתוף עם החוג הכחול.
קרא עוד...
21:17 (06/09/16) החוג הכחול
באדיבות חב' פלפוט והמנכ"ל אודי אקר ארגן גם השנה החוג הכחול חלוקה של עשרות ערכות חזרה ללימודים לילדי החוג הכחול.
קרא עוד...
23:11 (24/08/16) החוג הכחול
אנחנו שמחים לבשר שבתמיכתם של תומכי החוג הכחול ושוחריו הרבים והאלמונים מבין אוהדיה הטובים של הפועל פתח-תקוה ואחרים, השלמנו הקיץ את הוצאתם של 13 שחקנים ממחלקת הנוער למחנות אימון בסכום כולל של 55,000 ש"ח.
13:28 (04/02/16) החוג הכחול
בימים אלה השלים החוג הכחול את הקמתו של חדר כושר משוכלל במתחם סירקין לטובת ילדי ונערי החוג הכחול בהפועל פתח-תקוה.
קרא עוד...
מותו בטרם עת של אריק איינשטיין ז"ל העלה מיד את שאלת הנצחתו של אחד מיקירי העיר תל-אביב, אולם גם מעלה מחשבות נוגות ביחסה של העיר פתח-תקוה אל זכר אחד מגדולי בניה, נחום סטלמך 'ראש הזהב' ז"ל.
קרא עוד...
כדי שלעיר פתח-תקוה יהיה סיכוי כלשהוא להחזיר חלק מההוצאות הקבועות והשוטפות הכרוכות באצטדיון ראש הזהב היא חייבת את הפועל פתח-תקוה כדיירת חזקה ואטרקטיבית, כזו שתמשוך קהל רב, תיצור עניין ברמה ארצית ובהכרח תמשוך משקיעים פוטנציאלים שיחזירו לעיר חלק מההשקעה העצומה.
קרא עוד...
12:19 (10/01/13) החוג הכחול
מדוע ראש העיר אוחיון, שעדיין משמש בתפקידו לא מוציא הוראת צו שעה לאפשר לקבוצות הפתח תקוואיות לשחק בראש הזהב במצבי חרום ללא תשלום?
מדד השוואתי בין פתח תקוה וערים אחרות הדומות לה בגודל ובהכנסה, מראה שהעיר מדורגת בכל פרמטר מדידה במקום האחרון בכל הקשור להקמה ותחזוקת מתחמי אימון, ביחוד עבור קבוצות ילדים, נערים ונוער. השוואה מקבילה, אם זאת, מראה שמבחינת תועלת הציבור, ההיפך הוא הצריך להיות. דו"ח מיוחד.
מח' הנוער והחוג הכחול מעמידים השנה דירה מרוהטת ומאובזרת לטובת שחקני מחלקת הנוער הגרים רחוק וזקוקים לתמיכה שוטפת.
קרא עוד...
12:57 (27/09/13) החוג הכחול
הבית החם של החוג הכחול ממשיך בפעילותו זו השנה השלישית ברציפות במטרה להוות מסגרת בה יוכלו לחיות בצוותא שחקנים ממח' הנוער עם בעיות כלכליות ונערים מוכשרים מרחבי הארץ שנקלטים במחלקת הנוער.
קרא עוד...
00:30 (03/12/12) החוג הכחול
סמדר דמיראל אם הבית של "הבית החם", שנוסד ע"י החוג הכחול לפני כשנה וחצי בעזרתו הנדיבה של האוהד ואיש העסקים ציון דלל כדי לסייע בפתרון דיור לנערים ממחלקת הנוער, התהלכה בימים האחרונים מלאת חששות ודאגות.
קרא עוד...
12:05 (07/02/13) החוג הכחול
לאחרונה הצטרף לבית החם לבני שיקלדזה. לבני, נער גיאורגי חייכן וסימפטי, מצא עצמו לראשונה בחייו מחוץ לארצו, ונמצא כאן לבד ללא שפה וללא משפחה וחברים. מי שמהר לאמץ את לבני הוא הבית החם על דייריו וכמובן אם הבית, סמדר דמיראל, שדואגים לכל צרכיו.
קרא עוד...
22:42 (25/05/12) החוג הכחול
עימרן קננא וטהר מזאל סיימו העונה את דרכם בקבוצת הנוער של הפועל פ"ת ומתעתדים לפתוח את העונה הבאה באימוני הקבוצה הבוגרת. עימרן מהכפר עראבה...
קרא עוד...
אפרים בוגלה כבר הוכיח שיש לו הרבה כשרון ברגלים. כעת הוא פותח את הדלת לבית החם שהוקם ע"י אנשי החוג ומנוהל ע"י סמדר דמירל ("אני קורא לה אמא") ומאפשר לשחקנים כמוהו לפרוץ קדימה.
קרא עוד...
נחום סטלמך (19 ביולי 1936 - 27 במרץ 1999) נחשב לגדול הכדורגלנים של ישראל ולסמלה הבולט ביותר של הפועל פתח תקוה. סטלמך החל לשחק בנבחרת ישראל כשחקן הפועל בגיל 20, והחל לבלוט במשחקי הנבחרת כשחקן קישור כבר במשחקיו הראשונים. שיא הקריירה שלו...
קרא עוד...
21:42 (25/03/15) החוג הכחול
עם יום השנה למותה של האגדה: כולם יודעים על ששת האליפויות, האופי והמנהיגות, הגול נגד רוסיה ובעיקר על משחק הראש של נחום סטלמך. אולם לסטלמך לא היה רק משחק ראש. לפנינו ניתוח שלם, השוואתי ומקצועי של נחום סטלמך השחקן. הדריבל, ראיית המשחק, הכח המתפרץ וגם - כמה היה מרוויח היום פיני זהבי ממכירתו של סטלמך לקבוצה באנגליה או בספרד?
קרא עוד...
תכנית מיוחדת ששודרה בערוץ 1 לזכר נחום סטלמך, לאחר פטירתו בשנת 1999.
12:30 (14/12/12) החוג הכחול
קבוצת הנוער התארחה אמש בביתה של גב' נירה סטלמך, שעל שם בעלה, נחום ז"ל, נקראת הקבוצה. בערב המרגש השתתפה קבוצת הנוער נחום סטלמך, מאמן הקבוצה דני ניראון, מנהלה דוד סברו, מנהלי מח' הנוער, ותיקי הפועל פ"ת, וחברי החוג הכחול.
קרא עוד...
"איך היה האימון?" שאל אותי אבא כשהתיישבתי לשולחן. "בסדר", עניתי במבט מושפל. "אז למה יש לך פרצוף תשעה באב?". שתקתי רגע, יודע שזה עלול להיגמר בבכי, אבל אז הסכר נפרץ. "בשבוע הבא אנחנו מקבלים חולצות וביקשתי מהמאמן בכר את מספר 8, והוא אמר...
קרא עוד...
מצגת נפלאה באדיבות מיקי שיינפלד
מיקי שינפלד משרטט קווים מרכזיים במורשתו של נחום סטלמך; מדבקות במטרה, מנהיגות, חברות, סדר וניקיון ועד ספורטיביות והגינות.
קרא עוד...
"החוג הכחול" הוקם ב-2009 על ידי קבוצת אוהדים ותיקים, ששמו לעצמם מטרה לסייע לילדים נזקקים ממחלקת הנוער של האגודה בפתרון בעיות בחיי היום יום המפריעות להם לממש בראש נקי את כשרונם כשחקני כדורגל. נסיעות לאימונים, מחסור בציוד ספורט, מחסור בביגוד, מחסור במזון למשפחה.
קרא עוד...
שַלומי וורצל היה בין מקימי החוג הכחול והרוח החיה בו עד למותו ללא עת מדום לב. בן 59 היה, יהי זכרו ברוך
>
חדשות
מאמרים
הבית החם
מורשת סטלמך
אודות החוג הכחול