יום ש', יח’ באדר א' תשע”ט
    דף הבית  |  אודות  |  מאמרים  |  הבית החם  |  מורשת סטלמך  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  |  הצטרפו אלינו  
החוג הכחול בשת"פ עם מח' הנוער מוביל את פרויקט 'מגן הכבוד' מבית נשיא המדינה, פרויקט שמטרתו להנחיל ערכי סובלנות וכבוד בקרב השחקנים הצעירים, המאמנים וההורים.

פרויקט 'מגן הכבוד' מבית נשיא המדינה החל לפני ארבע שנים ומאז זכו בו מועדניי מכבי חיפה והפועל באר שבע. השנה, לראשונה, משתתפת גם מח' הנוער של הפועל פתח-תקוה בפרויקט שאותו מוביל לאורך כל הדרך החוג הכחול. מטרת הפרויקט הוא להנחיל ערכים של כבוד, סבלנות וסובלנות, חינוך וערכים. במרכז הפעילות, משולש השחקנים הצעירים, הוריהם והמאמנים שאותם אנו רואים כבעלי תפקיד מפתח גם בפיתוחו האישיותי של השחקן הצעיר. הפרויקט כולל 11 מדדים, בתחום מעורבות הורים, המאמן כמחנך, פעילות בקהילה, קוד אתי, שת"פ בין מגזרי, מרכז למידה, טיפול באלימות וכד'. הפעילות המגוונת כוללת סדנאות לילדים, למאמנים ולהורים, הרצאות, פיתוח מדדי איכות, פיתוח תהליכי מעקב אחר התקדמות השחקן בבית הספר, קיום מפגשים אישיים עם השחקנים וההורים,תיאום ציפיות, תיעוד ומעקב אחר התקדמות השחקן. גובש והופץ קוד אתי לשחקני מח' הנוער ולהורים, קוד שכולל את הערכים שאותם אנו מקדמים. בתחום החברה והקהילה, ממשיך החוג הכחול להוביל וליזום פעילות רבה ומעבר לפעילות הקבועה במשך שנים בקרב שחקני המחלקה, מוציא החוג יחד עם הנהלת מח' הנוער את הקבוצות לפעילות חברתית. השנה אירחה מח' הנוער טורניר שער שוויון, והייתה שותפה לפעילויות השחקנים בקרב מוסדות חינוך מיוחדים, חיילי צה"ל, מתנסים ובתי אבות. בימים אלה משלים החוג הכחול את ההתרמה השנתית לפסח. לתרומות ניתן להתקשר לאבי דולמן 054-6002299 או לתרום בהמחאה ובכרטיס אשראי דרך הלינק הבא: תרומה מקוונת

 
 

11:32 (13/12/17) החוג הכחול
57 שנים לאחר צאת ספרו המיתולוגי של נחום סטלמך ולקראת טקס הענקת המלגות על שמו, יצאה לאור בימים אלה מהדורה מחודשת ומיוחדת של הספר שמחולק לשחקני מח' הנוער ומוצע כעת לאוהדי הפועל וחברי החוג הכחול. כל ההכנסות קודש לילדי החוג הכחול.
קרא עוד...
 
>
חדשות
מאמרים
הבית החם
מורשת סטלמך
אודות החוג הכחול