יום ש', יח’ באדר א' תשע”ט
    דף הבית  |  אודות  |  מאמרים  |  הבית החם  |  מורשת סטלמך  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  |  הצטרפו אלינו  
עונת 2017/18 הייתה ברוכה בפעילות רווחה וחינוך, עשיה למען הקהילה, פעילות להפחתת האלימות והקניית ערכים. סיכום הפעילות הענפה - במצגת המצורפת.
קרא עוד...
במשך מספר שבועות ביקרנו בביתם את שחקני תור הזהב הוותיקים של הפועל משנות החמישים והששים. הענקנו להם את כדור האליפויות והחתמנו אותם על חמשת כדורי המהדורה המיוחדת.
החוג הכחול בשת"פ עם מח' הנוער מוביל את פרויקט 'מגן הכבוד' מבית נשיא המדינה, פרויקט שמטרתו להנחיל ערכי סובלנות וכבוד בקרב השחקנים הצעירים, המאמנים וההורים.
קרא עוד...
13:19 (22/02/18) החוג הכחול
כבכל שנה, פותח החוג הכחול ע"ש שַלומי וורצל במבצע עבור ילדי החוג הכחול ערב חג הפסח, על מנת לאפשר לילדי המועדון ובני משפחותיהם הזקוקים לכך, לערוך את חג הפסח כהלכתו.
קרא עוד...
16:20 (28/01/18) החוג הכחול
שנה וחצי לאחר הקמתו ע"י החוג הכחול, עבר לאחרונה חדר הכושר בסירקין שיפוץ והרחבה משמעותיים.
קרא עוד...
22:39 (07/01/18) החוג הכחול
היום נערך טקס הענקת מלגות ע"ש החלוץ המנוח שעל שמו קרויה קבוצת הנוער של הפועל. מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל: "מעלליו הפכו לחלק משמעותי מהמורשת שלנו"
קרא עוד...
14:09 (19/10/17) החוג הכחול
החוג הכחול היה עסוק גם השנה בפעילות המסורתית לקראת חגי תשרי, כשעשרות תווי קניה לחגים וכן תיקי בית ספר מלאים כל טוב חולקו לילדי החוג.
קרא עוד...
מאז היכנסה לתפקיד, סובלת מחלקת הנוער מיחס מפלה מצד הילה שבתאי, מנהלת אגף הספורט בעיריית פתח תקווה. מח' הנוער סובלת מהפחתה קבועה של שעות האימון המוקצות לה במתחמי ראש הזהב (המושבה) וסירקין, עיכובים של חודשים ושנים בשיפוץ מתקנים, הזנחה פושעת של מגרש הדשא, גרירת רגליים ותקיעת מקלות במאמצי המחלקה לשיפור תנאי השחקנים.
קרא עוד...
לאחר פגישות המחזור של שנתוני 64' ו-68' תתקיים הקיץ 'אם כל פגישות המחזור' עם איחודם של שלושה שנתוני נוער אגדיים למפגש אחד.
קרא עוד...
13:11 (10/03/17) החוג הכחול
מחלקת הנוער קיימה שבוע עמוס בפעילות פורים למען הקהילה. משלוחי מנות לקשישים, לחיילי ההנדסה הקרבית, פעילות בבית הספר ולמען ילדים בעלי צרכים מיוחדים.
קרא עוד...
00:47 (05/01/17) החוג הכחול
הערב נערכה בהיכל התרבות הפתיחה החגיגית של תערוכת 'לחפש את האור' של האמן אבי וורצל. התערוכה המוקדשת לזכרו של שַלומי וורצל, אחי האמן, נחנכה במעמד ראש העיר וקהל רב. כל ההכנסות ממכירת הציורים נתרמות ע"י האמן קודש לפעילות החוג הכחול.
קרא עוד...
09:41 (09/01/17) החוג הכחול
30 מלגות לזכרו של גדול שחקני מדינת ישראל בכל הזמנים "ראש הזהב" נחום סטלמך, חולקו בטקס מכובד שערכה ההתאחדות לכדורגל זו הפעם ה-16 ברציפות לשחקני ושחקניות כדורגל צעירים מכל רחבי הארץ ,שנבחרו בקפידה ע"י ועדה מיוחדת בראשותו של אריה רוזנצוויג.
קרא עוד...
00:42 (26/12/16) החוג הכחול
בתחילת השנה האזרחית החדשה תתקיים בהיכל התרבות בפתח-תקוה הפתיחה החגיגית של תערוכת הציורים "לחפש את האור", פרי מכחולו של האמן אבי וורצל, אחיו של שַלומי וורצל ז"ל. כל ההכנסות ממכירת הציורים בתערוכה, המוקדשת לזכרו של מייסד החוג, ייתרמו ע"י האמן קודש לפעילות החוג הכחול.
קרא עוד...
01:04 (01/10/16) החוג הכחול
כמדי שנה, חילק החוג הכחול תווי שי לילדי מחלקת הנוער ונעריו, במהלך טקס הרמת כוסית לקראת השנה החדשה. כמו כן יזם החוג, בשיתוף יו"ר מח' הנוער איציק כהן, ביקור של נערי מח' הנוער אצל ילדים חולים בביה"ח שניידר.
קרא עוד...
18:41 (28/09/16) החוג הכחול
שחקני נערים א' ד"ר בכר ערכו היום ביקור חולים בביה"ח לילדים שניידר שבעיר, על מנת לשמח את הילדים ולאחל להם שנה טובה. זהו חלק מהפעילות החברתית והקהילתית שמקיימת המחלקה בשיתוף עם החוג הכחול.
קרא עוד...
21:17 (06/09/16) החוג הכחול
באדיבות חב' פלפוט והמנכ"ל אודי אקר ארגן גם השנה החוג הכחול חלוקה של עשרות ערכות חזרה ללימודים לילדי החוג הכחול.
קרא עוד...
10:53 (11/08/15) החוג הכחול
החוג הכחול החל בהיערכות המיוחדת לקראת ראש השנה, היערכות שבמסגרתה משפחות המצוקה של הפועל יחגגו את חגי תשרי כהלכתם. יו"ר החוג הכחול צורי לוין: "דווקא בימים אלה חשיבותו של החוג הכחול גוברת"
קרא עוד...
13:39 (31/08/16) החוג הכחול
בעז קופמן, אחד מגדולי השחקנים של מועדון הפועל פתח-תקוה מאז ומעולם, הלך לעולמו בגיל 81. קופמן, שחקן דור האליפויות של הפועל, היה חלק מרכזי בקבוצת דור הזהב וזכה איתה בשש אליפויות וגביע. הלוויתו תתקיים ביום ששי הקרוב בבית העלמין בסגולה.
קרא עוד...
23:11 (24/08/16) החוג הכחול
אנחנו שמחים לבשר שבתמיכתם של תומכי החוג הכחול ושוחריו הרבים והאלמונים מבין אוהדיה הטובים של הפועל פתח-תקוה ואחרים, השלמנו הקיץ את הוצאתם של 13 שחקנים ממחלקת הנוער למחנות אימון בסכום כולל של 55,000 ש"ח.
עם התקדמות ההכנות לקראת פתיחת עונת הכדורגל, נערכות קבוצות המחלקה ליציאה למחנות אימונים בארץ ובחו"ל. החוג הכחול מתגייס לתמיכה בילדים ובנערים שמשפחתם אינה מסוגלת לעמוד בהוצאות.
קרא עוד...
10:28 (13/06/16) החוג הכחול
החוג הכחול מסכם עונה פוריה ומלאת עשיה ותמיכה במשפחות ילדי הפועל פתח-תקוה. פרויקטים חדשים, הרחבת מספר הנתמכים ומגוון הפעילויות. כל זאת מתאפשר הודות לתמיכתם הנדיבה והבלתי מסויגת של שוחריי החוג והתורמים.
קרא עוד...
11:32 (29/05/16) החוג הכחול
פרויקט שיעורי העזר של החוג הכחול לילדי ונערי מחלקת הנוער של הפועל פתח-תקוה התקיים זו השנה השנייה ברציפות עם עליה משמעותית במספר התלמידים ובשעות הלימודים.
קרא עוד...
13:28 (04/02/16) החוג הכחול
בימים אלה השלים החוג הכחול את הקמתו של חדר כושר משוכלל במתחם סירקין לטובת ילדי ונערי החוג הכחול בהפועל פתח-תקוה.
קרא עוד...
קרא עוד...
כבכל שנה, פותח החוג הכחול ע"ש שַלומי וורצל במבצע עבור ילדי החוג הכחול ערב חג הפסח, על מנת לאפשר לילדי המועדון ובני משפחותיהם הזקוקים לכך, לערוך את חג הפסח כהלכתו.
קרא עוד...
10:51 (01/03/16) החוג הכחול
שנתיים בלי שַלומי וורצל ז"ל, האיש המיוחד, מייסד החוג הכחול, אבי ילדי הפועל פתח-תקוה. אנו ממשיכים את הדרך שהתווה לנו במלוא המרץ למען ילדי הפועל פ"ת.
קרא עוד...
כמדי שנה אחרי החגים, חידש גם השנה החוג הכחול את פעילות שעורי העזר. מורים פרטיים עוזרים לילדי הפועל הנזקקים בשעורי עזר במתמטיקה, אנגלית ומקצועות נוספים.
קרא עוד...
14:39 (08/09/15) החוג הכחול
שנה חדשה עומדת בפתח. שנה של תקוות להישגים ספורטיביים שלא היו מנת חלקינו בשנה שחלפה. אנו מאחלים להפועל פ"ת, לאוהדים, לשחקנים, לצוות המקצועי, להנהלה ולכל מי שהמועדון יקר לליבו שנה ספורטיבית של הגשמת מטרות מוצלחת.
קרא עוד...
כהרגלו בקודש, גם השנה חילק החוג הכחול תווי שי בשווי אלפי שקלים לילדי הפועל על מנת להבטיח שולחן שמח ושנה טובה ומתוקה לילדי החוג הכחול.
קרא עוד...
11:20 (30/08/15) החוג הכחול
באדיבות חב' פלפוט והמנכ"ל אודי אקר אירגן גם השנה החוג הכחול חלוקה של עשרות ערכות חזרה ללימודים לילדי החוג הכחול.
קרא עוד...
15:25 (16/07/15) החוג הכחול
בפגישה שנערכה אמש בלשכתו של ראש העיר, הבטיחו מר ברוורמן וסגנו שונשיין כי הוסרו המכשולים בפני תחילת עבודות השיפוץ במתחם הנוער בסירקין. העבודות אמורות להחל בסוף החודש ויערכו כשלושה חודשים.
קרא עוד...
09:38 (13/07/15) החוג הכחול
במעמד הרמת כוסית לחג הפסח האחרון, הכריזו חגיגית ראש העיר מר ברוורמן וסגנו מר איתי שונשיין על שיפוצו הקרב של מתחם סירקין. כיום, שלושה חודשים לאחר אותה הבטחה מעוררת תקווה, הפרוייקט מוקפא ואנו ממתינים לתשובות באשר לחידושו.
קרא עוד...
17:22 (19/05/15) החוג הכחול
החוג הכחול מסכם עונה פוריה ומלאת עשיה ותמיכה במשפחות ילדי הפועל פתח-תקוה. פרויקטים חדשים, הרחבת מספר הנתמכים ומגוון הפעילויות. כל זאת מתאפשר הודות לתמיכתם הנדיבה והבלתי מסויגת של שוחריי החוג והתורמים.
קרא עוד...
כמדי חג, חילק החוג הכחול ע"ש שלומי וורצל גם הפסח הזה תווי קניה לעשרות ילדים ונערי החוג הכחול, על מנת לאפשר למשפחות לערוך את חג הפסח כהלכתו. גם ארגון אכפ"ת באדיבותה של גב' ברוורמן נרתם עם חבילות מזון.
קרא עוד...
15:53 (16/03/15) החוג הכחול
שנה ללכתו של שַלומי וורצל ז"ל, האיש המיוחד, מייסד החוג הכחול, אבי ילדי הפועל פתח-תקוה.
קרא עוד...
17:01 (11/02/15) החוג הכחול
יוד (י'), הוא אחד מהילדים שהחוג הכחול מתמקד עם פרויקט מיוחד המלווה אותו מקרוב ושם לו למטרה לקדם את הילד בבית הספר ובסביבה החברתית.
קרא עוד...
חברת YourWay המתמחה במערכי הכנה לבגרות העבירה עשרות מנויים לטובת החוג הכחול שישמש את הנערים כהכנה לבחינות הבגרות.
קרא עוד...
לפני מספר חודשים החל החוג הכחול בפרוייקט שעורי עזר לילדי החוג, במסגרתו הם מקבלים שיעורים פרטיים וליווי צמוד מאנשי החוג, מנהלי הקבוצות והמורים. כעת מרחיב החוג את הפרויקט במקצועות וילדים נוספים.
קרא עוד...
23:37 (06/12/14) החוג הכחול
הערב נערכה בהיכל התרבות הפתיחה החגיגית של תערוכת 'שיעורי ציור' של האמן אבי וורצל. התערוכה המוקדשת לזכרו של שַלומי וורצל, אחי האמן, נחנכה במעמד ראש העיר וקהל רב. כל ההכנסות ממכירת הציורים נתרמות ע"י האמן קודש לפעילות החוג הכחול.
קרא עוד...
22:15 (14/11/14) החוג הכחול
עם בוא החורף, אנו נרתמים לעזרת ילדי החוג הכחול בשני פרויקטים: רכישת ציוד חורף ושיעורי עזר. בין ילדי החוג, רבים שאין ידם משגת לרכוש ציוד חורף בסיסי וראוי ועל כן מתגייס החוג להבטיח שלכל ילד יהיה את הציוד הראוי כמו לשאר חבריו. כמו כן אנו מתחילים בפרויקט שעורי עזר שבמסגרתו יקבלו הילדים שעורים פרטיים ועזרה בלימודיהם ממיטב המורים.
בשבת הקרובה תתקיים בהיכל התרבות בפתח-תקוה הפתיחה החגיגית של תערוכת הציורים "שעורי ציור", פרי מכחולו של האמן אבי וורצל, אחיו של שַלומי וורצל ז"ל. כל ההכנסות ממכירת הציורים בתערוכה, המוקדשת לזכרו של מייסד החוג, ייתרמו ע"י האמן קודש לפעילות החוג הכחול.
קרא עוד...
10:35 (12/10/14) החוג הכחול
לצד ההתקדמות בהכנות לשיפוץ מסיבי במתחם סירקין, הוציאה המשטרה צו סגירה למתחם למרות שיש לו רישיון עסק עד סוף השנה. בדיקת פתרונות הצללה במתחם ראש הזהב.
קרא עוד...
17:45 (23/09/14) החוג הכחול
גם בערב רה"ש תשע"ה חילק החוג הכחול תלושי חג בשווי מאות שקלים לעשרות ילדי החוג הכחול ובני המשפחות על מנת לאפשר להם לחגוג את חגי תשרי כהלכתם.
קרא עוד...
23:30 (27/09/14) החוג הכחול
בשעה שרב משחקי ליגת העל לנוער התקיימו היום בשעות אחה"צ והערב, נערכו משחקי הנוער ונערים א' במתחם האימונים בראש הזהב (המושבה) בשעות הצהריים בחום של 34 מעלות בצל שהן כ-38-40 מעלות בשמש. האם החברה העירונית איננה מאפשרת לקבוצות לשחק בשעות אחה"צ והערב?
קרא עוד...
חברת פלפוט ואודי אקר, האוהד הוותיק ושוחר החוג הכחול, נענו לבקשת החוג הכחול והעביר תרומת ענק של ציוד מגוון לביה"ס שישמש את ילדי החוג במהלך השנה.
קרא עוד...
בשבת האחרונה הוקמה עמדת התרמה באצטדיון ראש הזהב במשחק הקבוצה מול הפועל באר שבע. כל התרומות הם למען ילדי החוג הכחול שמשפחותיהם מתקשות לערוך את חגי תשרי כהלכתם.
קרא עוד...
10:39 (15/09/14) החוג הכחול
שמחה גדולה בבית משפחת וורצל עם הולדתה של הנכדה הראשונה למירי וורצל ושלומי וורצל ז"ל, בת לטל ועמית. בשורה טובה ומשמחת למשפחה היקרה ששכלה בחודשים האחרונים שניים מיקיריה ומיקירי העיר - שלומי וורצל ז"ל, מייסד החוג הכחול ואימו הסופרת המפורסמת ואשת החינוך אסתר שטרייט וורצל.
קרא עוד...
06:04 (20/08/14) החוג הכחול
טקס חלוקת מלגות קרן סטלמך על שם נחום סטלמך ז"ל לשנת 2014/2015 התקיים אתמול. 26 שחקנים ושחקניות קיבלו השנה מידי ראשי ההתאחדות לכדורגל וגב' נירה סטלמך מלגות מהקרן ע"ש גדול שחקני הפועל וישראל בכל הזמנים.
קרא עוד...
קבוצות הנערים של הפועל פתח-תקוה אמורות לצאת, כמדי קיץ, לשלושה ימים של מחנה אימונים בצפון, אולם לצערינו משפחותיהם של מספר נערים אינם מסוגלות לממן את שהותם של בניהם. החוג הכחול נרתם במרץ וסייע בהוצאתם של שמונה שחקנים למחנה.
קרא עוד...
ממעקב שוטף שאנחנו עורכים, מסתמן קיפאון מוחלט בימים אלה בכל הקשור בשיפור ואפילו בתחזוקה השוטפת של מתחם סירקין. חוב של העירייה לקבלן המבצע גורם לטיפול שטחי בלבד במשטחים. כיום אין אישור לקיום משחקים במתחם האימונים בראש הזהב.
קרא עוד...
14:12 (16/06/14) החוג הכחול
ציון דלל, אוהד הקבוצה ואיש החוג הכחול, רכש כסא ביציע הזהב של איצטדיון ראש הזהב. הכסא ישאר מיותם במהלך כל עונת 2014/15 וישא את שמו של שלומי וורצל ז"ל, אוהד הפועל פתח-תקוה ואיש החוג הכחול שהלך לעולמו בטרם עת מוקדם יותר השנה.
קרא עוד...
17:21 (25/05/14) החוג הכחול
מתחם סירקין אמור לעבור מספר שינויים לקראת העונה החדשה. במקביל לתכנון השיפוץ המסיבי בעלות של כ-12 מיליון ש"ח במתחם, יקודם לטווח הקצר שינוי במתחם המשרדים, בחדרי ההלבשה ובחלוקת המגרשים בין האגודות.
קרא עוד...
01:12 (23/05/14) החוג הכחול
מועדון המאה, פרי יוזמתו של יו"ר מועדון הכדורגל של הפועל פתח-תקוה יוסי נשרי צובר תאוצה. קרוב ל-200,000 ש"ח נאספו כבר בכנס היסוד וההרשמה הראשון של המועדון שנערך הערב במועדון ה-VIP באצטדיון ראש הזהב. נרשמים נוספים, בהם אברהם גרנט, מאיר שמיר ורבים אחרים הבטיחו אף הם את הצטרפותם.
קרא עוד...
15:00 (14/05/14) החוג הכחול
מנהל מתחם אצטדיון ראש הזהב ('המושבה'), אבי סמובסקי מאמין שלקראת העונה הבאה יוכלו הצופים במגרש הסינטטי שבמתחם האימונים ליד אצטדיון ראש הזהב ליהנות מישיבה ביציע מוצל. מו"מ עם בעלי השטח שליד המתחם.
קרא עוד...
00:23 (02/05/14) החוג הכחול
בפגישה שנערכה הערב, הציג יו"ר הפועל פ"ת הנכנס יוסי נשרי את חזונו בפני חלוצי המצטרפים ל'מועדון המאה' ההולך ומתגבש. כמו כן הציג הבעלים דורון בן דקון תמונת מצב עדכנית של המועדון.
קרא עוד...
20:04 (18/04/14) החוג הכחול
כבכל שנה, שימח החוג הכחול עשרות ילדים ונערים ממחלקת הנוער של הפועל פתח-תקוה, ולאחר מסע התרמה והיענות יפה של שוחרי החוג, חילק תלושי שי לאילו הזקוקים לכך.
קרא עוד...
כבכל שנה, פותח החוג הכחול במבצע איסוף כספים עבור ילדי החוג הכחול ערב חג הפסח, זאת על מנת לאפשר לילדי המועדון ובני משפחותיהם הזקוקים לכך, לערוך את חג הפסח כהלכתו.
היום נערך טורניר כדורגל לזכרו של אלי 'לילוש' שיטרית ז"ל, שחקן נוער הפועל פתח-תקוה ומככבי עמישב פ"ת שנהרג בתאונת דרכים בשנה שעברה. מאות רבות כיבדו את זכרו של אלי באירוע המרגש שהסתיים עם זכייתה של מכבי עמישב בגביע לזכרו.
קרא עוד...
דוד לבקוביץ' הוא אוהד ותיק ששנים לא פקד את משחקי הפועל פתח-תקוה. לאחר שהות ארוכה בהונג קונג שב דוד לצפות במשחקי הקבוצה ואף נשא תרומה יפה לילדי החוג הכחול.
קרא עוד...
אוהדי הפועל פתח-תקוה שוב הוכיחו את עצמם בהיענות מדהימה למבצע ההתרמה לקראת פסח שערכו חברי החוג הכחול באצטדיון ראש הזהב. התרומות קודש להוצאות הסדר וחג הפסח למשפחות ילדי הפועל שמצבם הכלכלי מקשה עליהם להיערך לחג כהלכה.
ביום ששי הקרוב תוקם עמדת התרמה באצטדיון ראש הזהב במשחק הקבוצה מול מכבי אחי נצרת. כל התרומות הם למען ילדי החוג הכחול שמשפחותיהם מתקשות לערוך את חג הפסח כהלכתו.
קרא עוד...
מחלקת הנוער הפועל פתח-תקוה קיימה היום טקסי זיכרון לכבוד שַלומי וורצל ז"ל . כל קבוצות המחלקה ענדו סרטים שחורים וקיימו טקסי מחיאות כפיים לזכר שלומי האהוב. הטקס המרכזי נערך במשחק הנוער בנוכחות משפחתו של שַלומי.
קרא עוד...
15:00 (02/03/14) החוג הכחול
שלום 'שַלומי' וורצל ז"ל, שנלקח מאיתנו אמש בטרם עת, הובא היום למנוחת עולמים בבית העלמין סגולה. אלפים ממוקיריו ליוו אותו בדרכו האחרונה. טקס הנצחה לזכרו יערך מחר לפני משחק הקבוצה הבוגרת מול בני לוד ובמשחקי קבוצות מחלקת הנוער בשבת. קבוצת נערים ג' תקרא על שמו.
קרא עוד...
15:34 (30/01/14) החוג הכחול
איש לא הכין את פעילי "החוג הכחול", שיבוא היום ויתווסף להם "קליינט" חדש: המועדון. אוהדים מעלים רעיונות כיצד לסייע למועדון לצלוח את העונה הפיננסית בה שתי קבוצות הדגל שלו הבוגרים והנוער הינן מועמדות עיקריות לעלייה לליגת העל.
קרא עוד...
13:18 (10/02/14) החוג הכחול
האוהד מס' 1 של הפועל פ"ת במעלות תרשיחא והסביבה הוא רמי בקל (59), המלווה את המועדון מילדות.
קרא עוד...
10:41 (06/02/14) החוג הכחול
ביום שלישי הקרוב הפועל פ"ת תצא למשחק גביע נגד ס.כ. מעלות תרשיחא המוהיקנית האחרונה מליגה ב', בשורותיה משחקים שני יוצאי קבוצת הנוער של הפועל פ"ת ובוגרי הבית החם של החוג הכחול, עימרן קננה וטהאר מזאל.
קרא עוד...
03:36 (03/02/14) החוג הכחול
האוהד הוותיק ופעיל החוג שלמה עצמוני קורא לקהל אוהדי הפועל בעלי המנויים להשאיר כרטיסי המינוי בבית ולרכוש כרטיס כניסה למשחקי הבית של הקבוצה ובכך לתרום להצלת הקבוצה.
קרא עוד...
19:59 (22/01/14) החוג הכחול
יוסי סובול אוהד ותיק מדור האליפויות ומומחה רב מוניטין לקירור ומיזוג אוויר מוגדר החל מהיום כיקיר מחלקת הנוער של הפועל פ"ת.
קרא עוד...
11:32 (15/01/14) החוג הכחול
רובי ביבי פעיל החוג הכחול ואיש הקשר למחלקת הנוער של הפועל פ"ת הבחין, כי אחד הילדים במחלקה נועל נעלי כדורגל בלויות וקרועות שמזמן אבד עליהן הכלח.
קרא עוד...
ערב כניסתו במז"ט של ראש העיר איציק ברוורמן לתפקידו, פותח החוג הכחול במעקב 1000 ימים אחר החזון של הקמת בית הפועל - בית קבע לאחת מאגודות הספורט בעלת היסטוריה מפוארת ולעיר ספורט, אחת הגדולות במדינה.
קרא עוד...
האוהד הוותיק תמיר פלג חוגג יום הולדת 56. זו עבורו ממש קרן אור באפלה. תמיר פלג התפרסם ברחבי היבשת האסייאתית,כשבמסעו לסין צעד לאורך החומה הסינית האימתנית עוטה על צווארו צעיף כחול של הפועל פ"ת. אין פלא איפוא שסינים רבים אוהדים כיום את הקבוצה.................
קרא עוד...
אחד המאפיינים הבולטים של העונה הנוכחית היא הגעתו של קהל רב, בכל קנה מידה, למשחקי קבוצת הנוער. מאות צופים בכל משחק בית ובחלק ממשחקי החוץ הפכו למחזה נפוץ שמעורר את קנאת היריבות ונותן דחיפה עצומה לנוער.
קרא עוד...
לקט כתבות מהארץ ומלאבס עם לכתה של המחנכת והסופרת האהובה אסתר שטרייט-וורצל ז"ל, אימו של שלומי וורצל, פעיל החוג וממיסדיו.
קרא עוד...
הנהלת קרן המלגות ע"ש ראש הזהב נחום סטלמך ז"ל, שליד ההתאחדות לכדורגל בישראל פנתה במכתב לכל הקבוצות בארץ ובו הזמנה לשחקנים/יות הנוטלים חלק בליגות הסדירות במסגרת ההתאחדות להגיש בקשה לקבלת מלגה לעונת 2013/14. המועד האחרון להגשת הבקשות עד לתאריך 30.01.14.
קרא עוד...
13:50 (05/12/13) החוג הכחול
"רוחמה בידינו" בישר בחיוך מאוזן לאוזן איש השיווק של "החוג הכחול למען ילדי הפועל פ"ת" יורם ישר (מימין) לחבריו הפעילים עימו שלומי וורצל ורובי ביבי.
קרא עוד...
התבקשנו לעזור לכל נער שמשפחתו אינה יכולה לממן בעצמה את ההשתתפות במחנה האימונים של קבוצת הנערים המתקיים בקבוץ רוחמה.
קרא עוד...
15:14 (02/12/13) החוג הכחול
קבוצת הנוער תשחק מחר במשחק גביע המדינה ןתארח את הפועל כפר-סבא. בשבת יארחו הנערים את מ.כ. נווה יוסף במשחק ליגה. כולם מוזמנים!
קרא עוד...
17:55 (01/12/13) החוג הכחול
אליסה מדמון עדיין אינה יודעת, אך היא האוהדת הצעירה ביותר של הפועל פ"ת. לתינוקת היפיפיה בקושי מלאו חודש ימים. היא הבת של אולגה וציון מדמון אחד התומכים הנלהבים ביותר בפעילות החוג הכחול למען ילדי הפועל פ"ת.
קרא עוד...
מבצע נוסף ל"בעלי המאה" בין אוהדי הפועל פ"ת לרגל חג החנוכה מגיע לסיומו, אך מי שעדיין לא תרם ומעוניין לעשות זאת עדיין יכול לתרום.
במשחק הניצחון של הקבוצה הבוגרת נגד ביתר ת"א/רמלה 0:1 חזו לראשונה בחייהם שני אוהדים חדשים של הפועל פ"ת. מי שדאג להביא אותם היו סבא אלי וסבא ישראל הגאים בנכדים החמודים, שגילו עניין רב במתרחש על כר הדשא.
15:16 (24/11/13) החוג הכחול
"צריך לחייב את שחקני הבוגרת לצפות במשחקי הנוער. הם יוכלו ללמוד מהם מהי הפועל פתח-תקוה האמיתית מבחינת מחויבות לסמל וחדוות משחק." מדברי אוהד ותיק.
קרא עוד...
החוג הכחול אירח אמש את קבוצת הנוער לארוחת ערב מגבשת בקפה פפס שבעיר. אשת ראש העיר הנכנס גב' דפנה ברוורמן איחלה הצלחה בשמו לשחקנים והבטיחה שראש העיר יגיע בקרוב לבקר את הקבוצה ובמסיבת העליה הוא ינאם.
14:55 (21/11/13) החוג הכחול
מי שרוצה ליהנות בשבת מכדורגל איכותי עם טעם של פעם מוזמן למגרש הסינטטי הצמוד לאצטדיון המושבה ראש הזהב.
קרא עוד...
10:48 (07/11/13) החוג הכחול
עם סיום מערכת הבחירות בעיר והכרעתה בדמות ראש העיר החדש איציק ברוורמן, ישנה תקווה לקידום הספורט בעיר ע"י ראש עיר הפעיל עם רעייתו דפנה במסגרת החוג הכחול, וסגנו איתי שונשיין, אוהדי הפועל מושבעים מילדותם.
קרא עוד...
18:12 (12/11/13) החוג הכחול
קורת רוח רבה נגרמה לאוהדי הפועל פ"ת במשחק האחרון נגד הכח עמידר ר"ג שהסתיים בניצחון כחול 1:3. בדקה ה-55 נכנס לשחק לראשונה במדי הקבוצה הבוגרת שחקן הנוער מתן בלטקסה.
11:37 (24/10/13) החוג הכחול
חגיגה בסינטטי. 3 הקבוצות הבכירות של מחלקת הנוער של הפועל פ"ת יתמודדו בזו אחר זו בשבת הקרובה כמו בימים הטובים.
קרא עוד...
17:42 (22/10/13) החוג הכחול
מסדר פצועים בנערים ב' עמנואל אופיר, כאשר שלושה שחקנים סובלים מפציעות ושברים, ערב משחק הצמרת של הקבוצה מול הפועל קרית אונו.
קרא עוד...
17:39 (13/10/13) החוג הכחול
זה בלטקסה? זה בליסטיקה. טיל בליסטי מונחה של מתן בלטקסה לאחר מבצע וירטואוזי של עומר גרין העלה את הנוער לשלב הבא בגביע המדינה. ומה הקשר לתרומה של סבא גרין.
קרא עוד...
בשבת הקרובה בשעה 10.30 תארח קבוצת הנוער של הפועל פ"ת במסגרת גביע המדינה את מכבי בת ים. המטרה של הנוער העונה היא לחזור לליגת העל. בינתיים שני נצחונות בשני משחקים. גם אתם מוזמנים להגיע בשבת הקרובה וליהנות מכדורגל תוצרת בית.
קרא עוד...
12:38 (04/10/13) החוג הכחול
אמש נערך במתחם סירקין טקס מרגש לזכרו של אלי שיטרית ז"ל, שחקן מחלקת הנוער שנהרג השנה בתאונת דרכים טרגית.
קרא עוד...
תומך החוג הכחול תא"ל (מיל.) דב שפי, הפרקליט הצבאי הראשי לשעבר ואביו של חגי שפי הי"ד, שחקן נוער הפועל פתח-תקוה שנספה בפיגוע ה-9.11 הגיע לגבורות במזל טוב. הנה דברים שנשא באירוע 'צוות', ארגון גמלאי צה"ל.
קרא עוד...
שנה חדשה עומדת בפתח. שנה של תקוות להישגים ספורטיביים שלא היו מנת חלקינו בשנה שחלפה. אנו מאחלים להפועל פ"ת, לאוהדים, לשחקנים, לצוות המקצועי, להנהלה ולכל מי שהמועדון יקר לליבו שנה ספורטיבית של הגשמת מטרות מוצלחת.
קרא עוד...
ערב גיוס כספים עבור ילדי המצוקה של הפועל פתח-תקוה נערך אמש בגג ביתו של פעיל החוג הכחול שלומי וורצל ורעייתו מירי. האורחים נהנו מהרצאה מאלפת ורכשו במכירה פומבית פריטי אמנות שהועמדו כתרומה כאשר כל ההכנסות קודש לילדי החוג הכחול.
קרא עוד...
"היום אני חוגג יום הולדת. המתנה שתשמח אותי ביותר תהיה תרומה לילדי המצוקה של הפועל פ"ת לרגל המבצעים שאנו עורכים לראש השנה." כך יורם ישר, איש השיווק של החוג הכחול שהחל בימים האחרונים במבצע התרמה רב היקף בקרב האוהדים.
היום החל נוער נחום סטלמך את הכנותיו לקראת עונת המשחקים הקרובה בראשותו של המאמן עידן בראון. קדמה לאימון אספת שחקנים ובה נכחו ראשי המחלקה - נשיאת הכבוד גב' אליזבטה בכר, מנהלי המחלקה ארז אופיר וגיא רוזנצויג, הבעלים אבי ללוז ומאמן הקבוצה הבוגרת ניסן יחזקאל.
14:14 (10/07/13) החוג הכחול
עו"ד דור ליאונד, אוהד ותיק של הפועל פתח-תקוה, על פרסום ועדת זליכה, על התגובות ההיסטריות והמתלהמות ועל הקשר להפועל פתח-תקוה. מתוך מאמר שפרסם באתר The Marker
קרא עוד...
בשבוע שעבר החלה הקבוצה הבוגרת את אימוניה לקראת עונת 2013/14, וזה הזמן לבחון את תרומת מחלקת הנוער לסגל הקבוצה, והשנה ישנם ששה שחקנים שגידלה המחלקה ומעבירה לבוגרים. הכירו את בציר 2013 של מח' הנוער.
קרא עוד...
14:37 (12/06/13) החוג הכחול
אייל אבישר ז"ל, נפל בעת מילוי תפקידו כחייל בחטיבת הנח"ל. השבוע התקיימה אזכרה לזכרו של החלל שאביו הוא מבין הפעילים הבולטים בקבוצת נערים ג' של הפועל פתח-תקוה, ואחיו הצעיר שחקן בקבוצה.
קרא עוד...
האיש של החוג הכחול בהרצליה ברוך קטן (בתמונה עם אפריים בוגלה) חוגג את יום הולדתו. חברי החוג הכחול ובראשם איש השיווק יורם ישר מאחלים לברוך היקר מזל טוב והמון שנים של המשך פעילות למען הילדים.
קרא עוד...
>
חדשות
מאמרים
הבית החם
מורשת סטלמך
אודות החוג הכחול