יום ש', יח’ באדר א' תשע”ט
    דף הבית  |  אודות  |  מאמרים  |  הבית החם  |  מורשת סטלמך  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  |  הצטרפו אלינו  
מח' הנוער והחוג הכחול מעמידים השנה דירה מרוהטת ומאובזרת לטובת שחקני מחלקת הנוער הגרים רחוק וזקוקים לתמיכה שוטפת.
קרא עוד...
12:57 (27/09/13) החוג הכחול
הבית החם של החוג הכחול ממשיך בפעילותו זו השנה השלישית ברציפות במטרה להוות מסגרת בה יוכלו לחיות בצוותא שחקנים ממח' הנוער עם בעיות כלכליות ונערים מוכשרים מרחבי הארץ שנקלטים במחלקת הנוער.
קרא עוד...
09:15 (22/10/12) החוג הכחול
סמדר דמיראל אם הבית החם קבלה ביום שישי האחרון שיחת טלפון מבלם קבוצת הנוער בעונה שעברה עימרן קננה. הבחור המצוין הזה שהתגורר בתקופה בה שיחק בהפועל פ"ת בבית החם ...
קרא עוד...
00:30 (03/12/12) החוג הכחול
סמדר דמיראל אם הבית של "הבית החם", שנוסד ע"י החוג הכחול לפני כשנה וחצי בעזרתו הנדיבה של האוהד ואיש העסקים ציון דלל כדי לסייע בפתרון דיור לנערים ממחלקת הנוער, התהלכה בימים האחרונים מלאת חששות ודאגות.
קרא עוד...
12:05 (07/02/13) החוג הכחול
לאחרונה הצטרף לבית החם לבני שיקלדזה. לבני, נער גיאורגי חייכן וסימפטי, מצא עצמו לראשונה בחייו מחוץ לארצו, ונמצא כאן לבד ללא שפה וללא משפחה וחברים. מי שמהר לאמץ את לבני הוא הבית החם על דייריו וכמובן אם הבית, סמדר דמיראל, שדואגים לכל צרכיו.
קרא עוד...
23:42 (01/09/12) החוג הכחול
סמדר דמיראל חוגגת היום יום הולדת. סמדר היא אם הבית החם של 'החוג הכחול' בעלת הלב הענק ביותר בעיר, מזכירת מח' הנוער, ובזמנה הפנוי אם לשני ילדים, ובהם ז'אן, שחקנה המוכשר של קבוצת הנוער. מזל טוב ענקקקק לסמדר מכל חברי החוג הכחול!
הרבה חום היה אמש - מזג האוויר, הבית, המשחק. העיקר החום שבלב לראות את הביחד של השחקנים הצעירים , משפחה חמה ואוהבת!
קרא עוד...
משפחתו העניפה של עימרן קננא המתגוררת בכפר הגלילי עראבה ע"י סכנין, בקשה להודות לאנשי החוג הכחול ולאם "הבית החם" סמדר דמיראל על הטיפול המסור במשך השנה שחלפה בבנם הצעיר עימרן,שסיים העונה את גיל הנוער ועתיד לעלות בעונה הבאה לקבוצה הבוגרת של הפועל פ"ת.
קרא עוד...
22:42 (25/05/12) החוג הכחול
עימרן קננא וטהר מזאל סיימו העונה את דרכם בקבוצת הנוער של הפועל פ"ת ומתעתדים לפתוח את העונה הבאה באימוני הקבוצה הבוגרת. עימרן מהכפר עראבה...
קרא עוד...
אפרים בוגלה כבר הוכיח שיש לו הרבה כשרון ברגלים. כעת הוא פותח את הדלת לבית החם שהוקם ע"י אנשי החוג ומנוהל ע"י סמדר דמירל ("אני קורא לה אמא") ומאפשר לשחקנים כמוהו לפרוץ קדימה.
קרא עוד...
>
חדשות
מאמרים
הבית החם
מורשת סטלמך
אודות החוג הכחול