יום ש', יח’ באדר א' תשע”ט
    דף הבית  |  אודות  |  מאמרים  |  הבית החם  |  מורשת סטלמך  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  |  הצטרפו אלינו  
מותו בטרם עת של אריק איינשטיין ז"ל העלה מיד את שאלת הנצחתו של אחד מיקירי העיר תל-אביב, אולם גם מעלה מחשבות נוגות ביחסה של העיר פתח-תקוה אל זכר אחד מגדולי בניה, נחום סטלמך 'ראש הזהב' ז"ל.
קרא עוד...
כדי שלעיר פתח-תקוה יהיה סיכוי כלשהוא להחזיר חלק מההוצאות הקבועות והשוטפות הכרוכות באצטדיון ראש הזהב היא חייבת את הפועל פתח-תקוה כדיירת חזקה ואטרקטיבית, כזו שתמשוך קהל רב, תיצור עניין ברמה ארצית ובהכרח תמשוך משקיעים פוטנציאלים שיחזירו לעיר חלק מההשקעה העצומה.
קרא עוד...
12:19 (10/01/13) החוג הכחול
מדוע ראש העיר אוחיון, שעדיין משמש בתפקידו לא מוציא הוראת צו שעה לאפשר לקבוצות הפתח תקוואיות לשחק בראש הזהב במצבי חרום ללא תשלום?
מדד השוואתי בין פתח תקוה וערים אחרות הדומות לה בגודל ובהכנסה, מראה שהעיר מדורגת בכל פרמטר מדידה במקום האחרון בכל הקשור להקמה ותחזוקת מתחמי אימון, ביחוד עבור קבוצות ילדים, נערים ונוער. השוואה מקבילה, אם זאת, מראה שמבחינת תועלת הציבור, ההיפך הוא הצריך להיות. דו"ח מיוחד.
בעת שכל המשחקים שהיו אמורים להערך היום במגרש המרכזי בסירקין בוטלו בשל תנאי המגרש המזעזעים, עמד בשממונו האיצטדיון העירוני החדש והמודרני. מדוע מונומנט בשווי של כ-220 מיליון ש"ח מכספי משלמי המיסים בפ"ת עומד בשממונו בעוד ילדים ונערים נשלחים הביתה ללא משחק?
20:14 (07/01/13) החוג הכחול
סבלנות, אהבה ועידוד מהקהל הם מרכיבים עיקריים בשילוב שחקני בית צעירים בהרכב הקבוצה הבוגרת.
קרא עוד...
(מתוך עיתון מלאבס, ששי, 29.6.2012) עידן המפרקים בהפועל פתח-תקוה, כך נראה, עומד בפני סיום, והמועדון צפוי בזמן הקרוב לעבור לידי קבוצת הרכישה של אבי ללוז וציון דלל. נכון, העברת הקבוצה לבעלי בית רציניים עם חזון ומשאבים היא בהחלט צעד בכיוון הנכון, אלא...
קרא עוד...
בשנים האחרונות ישנה התדרדרות מדאיגה ברמה המקצועית וההישגית של מחלקת הנוער על כל קבוצות הגיל שבה. התחקיר שלפניכם מתאר בצורה מפורטת ומדוייקת את שלבי ההדרדרות, מציב זרקור על הישגיה הדלים של המחלקה, ומוצא קשר ישיר להעדרו של בית ראוי למחלקה ולחשיבות העליונה למציאת פתרון ראוי ומיידי בדמות אישור מתחם סירקין, על מנת לבלום את ההדרדרות ולהתחיל בדרך מקצועית חדשה.
קרא עוד...
אפרים בוגלה, החלוץ הצעיר של הפועל פ"ת, מגולל ספור אהבה מיוחד במינו בינו ובין הקבוצה, ויותר מזה, בינו ובין אוהדיה. קראו, וצפו בשערי הבכורה שלו בליגת העל.
קרא עוד...
לפני שנתיים וחצי אובחן בר רפאל אורי כחולה באנמיה פלסטית ואושפז לתקופה ממושכת. כח רצון, נחישות ואמונה הוציאו אותו מבית החולים אל אהבתו הגדולה - הכדורגל. היום, בגיל 19 וחצי, הוא כבר לא מהסס לסמן מטרות: "אם אשחק בבוגרים של הפועל פתח תקוה, הגשמתי את החלום. זה בדיוק מה שיהיה"
קרא עוד...
כתבה שפורסמה בידיעות פתח-תקוה.
קרא עוד...
>
חדשות
מאמרים
הבית החם
מורשת סטלמך
אודות החוג הכחול